Nicolette Shea Brazzers itfaiye konulu porno

Nicolette Shea seks hayatına renk katmak isteyen olgun ve fiziği yerinde bir hatundur. 31 yaşındaki hatun genç erkekler ile yatmaktan çok keyif aldığı gibi brazzers alemi içinde kurgulara çok önem vermektedir. İçine almak istediği yarağın yanına dumanlar içinde çıplak şekilde ilerleyen hatun kendinden emin bir şekilde yanan ateşi olan elemanın yarağını ağzına alır ve tüm ateşini alana kadar içinde gezdirir.

 

1986’da Las Vegas’ta doğan Nicolette Shea, Kaliforniya’da Rocklin’de büyüdü; burada babasıyla birlikte yürüyüş ve balık tutma gezileri yaptı. 2011 yılında, Playboy’un Ayın Cybergirl Ayı ünvanını kendisine vermesiyle ün kazandı. Fakat rol model olarak gerçek yükselişi altı yıl sonra Brazzers için erotik bir sahnede ilk kez ortaya çıktığında oldu. O zamandan beri takipçileri yükselmeye devam ediyor ve yetişkin şirketin ilk kontrat yapan yıldızı oldu.

İşim dünyadaki en heyecan verici işlerden biri, oraya gitmek için çalışmak zorunda olduğum doğru ama gerçekten bana zevk veriyor, iyiliğin keyfi. Ben profesyonel bir masajım ve kendimi özellikle kadınlar için yapılan masajlara, ilgi çekici bir sonla özel masajlara adadım. Bugün genç bir müşterim var, normalde beni görmeye gelen hedef değil ama hey, diğerlerinden daha fazla zevk veriyor. Soyunuyor ve sedyeye kendini koyuyor, sadece üşümemeleri için küçük battaniyenin üzerine koyuyor. İyice yağlarım ve masaja arkadan başlarım, bacaklarımdan sonra, güzel klitorisini mükemmel gördüm, yavaşça yaklaşırım ve yavaş yavaş onu daha hazır görmek için açarım. Örtüyü çıkardım ve işte güzellik, güzel bir vücudu, harika bir sikiş ile verdiğim en iyi seks masajı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir